Optymalizacja O.CT

Pełny cennik .pdf
 


O O.CT


O.CT to światowy lider w dziedzinie optymalizacji samochodów z silnikami turbodoładowanymi. Proces optymalizacji pozwala lepiej wykorzystać możliwości drzemiące w silniku oraz poprawia bezpieczeństwo i satysfakcję z jazdy - bez wpływu na żywotność i trwałość pojazdu, a także spalanie i emisję CO2.

 

Firma O.CT powstała w Szwajcarii w 1994 roku i działa obecnie w ponad 20 krajach na 5 kontynentach (m.in. w Szwajcarii, Austrii, Lichtensteinie, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, na Węgrzech, we Włoszech, USA, Kanadzie, RPA i wielu innych).

 

O.CT w prasie:W swojej ofercie posiada oprogramowanie umożliwiające optymalizację ponad 450 modeli samochodów. Trasek Off-Road jest oficjalnym partnerem firmy Motorio, która jest wyłącznym importerem O.CT na terytorium Polski.


Firma O.CT bierze też całkowitą odpowiedzialność za proces optymalizacji, udzielając Klientom międzynarodowej gwarancji, która obejmuje cały układ napędowy samochodu.
Optymalizacja O.CT – czemu to służy?

 

Optymalizacja O.CT – w odróżnieniu od tuningu – to nie ryzykowna ingerencja w systemy elektronicznego sterowania silnika "maksymalizujące moc" czy fizyczna przeróbka elementów samochodu.

Proces optymalizacji to w pełni odwracalna zmiana oprogramowania komputera sterującego tak, aby lepiej użytkować potencjał drzemiący w silniku, często nie w pełni wykorzystany ze względu na specyficzne pozycjonowanie różnych aut na polskim rynku. Nie wszystkie silniki można optymalizować. Istnieją na rynku takie wersje silników, których firma O.CT celowo nie optymalizuje, bo zostały one wprowadzone przez producenta na rynek w optymalnej wersji i nie da się w nich nic poprawić nie wpływając negatywnie na żywotność lub też silnik jest tak dobrany do innych elementów przeniesienia napędu, że nie będzie możliwe bezproblematyczne wykorzystanie zwiększonej mocy. Wszystkie pakiety optymalizacyjne przed wprowadzeniem na rynek poddawane są rygorystycznym testom. 

O jakości i bezpieczeństwie produktów O.CT świadczy fakt, iż firma ta, jako jedyna w branży, oferuje międzynarodową gwarancję, którą objęty jest cały układ napędowy samochodu.

 

Wyprzedzaj bezpieczniej z pakietem O.CT

 

Pakiety optymalizacyjne O.CT przede wszystkim podwyższają dynamikę samochodu i jego elastyczność – zarówno w wersjach z manualnymi skrzyniami biegów, jak i z automatycznymi.

Efekty bezpiecznego procesu optymalizacji są najbardziej odczuwalne podczas przyspieszania w średnich przedziałach prędkości, a to jest szczególnie istotne w Polsce, gdzie – mówiąc delikatnie – drogi są nie najlepszej jakości, a autostrad w zasadzie nie ma. Jesteśmy skazani na częste wyprzedzanie i nierzadko manewr ten jest igraniem z życiem.

Teraz możemy zdecydowanie poprawić swoje bezpieczeństwo, poprzez wyraźne skrócenie czasu potrzebnego do skutecznego wykonania manewru wyprzedzania. Takie możliwości daje pakiet optymalizacyjny O.CT, a dodatkiem jest niewątpliwe zwiększenie satysfakcji z jazdy i przyjemności prowadzenia.

 


Źródło: www.oct-polska.pl
Autor: zespół Motorio – polski importer O.CT