Realizacje - L200


Zmiany, jakie zaszły w tym L200 ciężko wyliczyć.
Zaczęło się od zwykłego hasła: "Chciałbym, żeby mój pickup nadawał się do wypraw terenowych". Lecz gdy spotyka się dwóch kreatywnych ludzi, ograniczeniem są jedynie czas i pieniądze ;)
Tak więc zamontowaliśmy w owym Mitsubishi zderzak ARB, do którego kupiliśmy wyciągarkę Escape i halogeny Hella (PRAKTYCZNIE NIEOSIĄGALNE! ). 
Następnie zrobiliśmy mu wspaniałe progi, z których produkcji mamy osobną fotorelację ( klik >> ) oraz tylny zderzak z hakiem. 
Żeby tego było mało, wzmocniliśmy pojazd o dodatkowy akumulator i system zarządzania energią IBS.
Auto miało wyjechać od nas 22 IX, gdyż 28 IX miało mieć swój wielki debiut po tuningu na zlocie Mitsubishi 4x4... na Śląsku (Srebrna Góra) !
Niestety wtrąciło nam sie Prawo Ironii Losu i wszystkie części, które ściągaliśmy ze wszystkich części świata oczywiście nie doszły na czas. Jednak głupie przeciwności nie są w stanie wyprowadzić naszych pracowników z równowagi. Ze stoickim spokojem dokończyliśmy przebudowę L200 26 IX i gdy tylko skończyliśmy wsiedliśmy w samochód i odprowadziliśmy go do Właściciela. Do ... Warszawy. 
Na szczęście wszystko skończyło się happy endem i dumny Właściciel będzie dziś prezentował swój świeżo przerobiony samochód.