Serwis amortyzatorów KING


 


 

W samochodach rajdowych zarówno przed jak i po każdym rajdzie sprawdzany jest m.in. stan układu napędowego, kierowniczego, chłodzącego, hamulcowy. Kontroli należy również poddać amortyzatory, które podobnie jak wiele innych części samochodu są elementami całkowicie serwisowalnymi.

 

Trasek Off-Road jako przedstawiciel firmy KING Shocks na terenie Polski gwarantuje pełny serwis amortyzatorów tej firmy, pakiet części zamiennych, dostrajanie zewieszenia w zależności od specyfiki i przeznaczenia pojazdu, w którym jest zamontowane.

Serwis obejmuje sprawdzenie uszkodzeń lub innych anomalii, które mogą prowadzić do zmniejszenia wydajności pracy amortyzatora, a w efekcie do jego zniszczenia. Ponadto m.in. czyszczenie i polerowanie tłoczysk i cylindrów, wymianę uszczelnień i oleju, sprawdzenie ciśnienia gazu.

Wszelkie prace wykonywane są wyłącznie za pomocą oryginalnych narzędzi oraz części zamiennych dostarczanych przez firmę KING Shocks.

 

Niezwykle ważną rzeczą jest odpowiednie dostrojenie amortyzatorów. Głównie od tego zależy wydajność ich pracy i zadowolenie kierowcy. Ustawienie zawieszenia jest dla każdego pojazdu indywidualne, zależy od stylu jazdy kierowcy, terenu, po jakim porusza się auto. Naszym klientom oferujemy taką usługę w cenie zakupu amortyzatorów.